yükleniyor
img-bg

Avrupa Almanya Lokasyonlu Dedicated Sunucularımız ile kontrolü elinizde tutun.Avrupa VDS

Anında Kurulum

Sunucunuz sipariş onayından sonra saniyeler içinde kurulurve size teslim edilir.

7/24 Canlı Destek

Her türlü ihtiyacınız için 7/24 uzman destek ekibi hizmet verir.

Ücretsiz Haftalık Yedekleme

Sunucularınız tarafımızca ücretsiz olarak haftalık yedeklenir.

pricing table

Intel® i9-9900K@ 3.50 GHz CPU DE-NST1 ₺68.90 /ay ₺819.90 /yıl DE-NST2 ₺98.90 /ay ₺1168.90 /yıl DE-NST3 ₺129.90 /ay ₺1549.90 /yıl
NVMe SSD Disk 60GB 80GB 100GB
DDR4 RAM 4GB 8GB 10GB
Çekirdek 3 Core 6 Core 8 Core
IP Adresleri 1x IP Adresİ (Arttırılabilir) 1x IP Adresleri (Arttırılabilir) 1x IP Adresleri (Arttırılabilir)
DDoS Koruması
Trafik Sınırsız Sınırsız Sınırsız
işletim Sistemi Seçilebilir Seçilebilir Seçilebilir
HEMEN SATIN AL HEMEN SATIN AL HEMEN SATIN AL
img-bg
7/24 Anında KurulumSunucu Özellikleri
1GBPS İnternet Hattı

Gelişmiş altyapımız 10 Gbit aktif uplink bağlantı üzerinden sağlanmakta olup sunucu başına 1 Gbit bağlantı hızı temin etmektedir.

Sorunsuz Donanım

Sunucunuza yerleştirilen parçaların tamamı veri merkezi standartlarında incelenmiş ve test edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadır.

Güçlü Altyapı

NoHost sistemsel altyapısı en yüksek donanım ve teknik ile oluşturulmuş olup, tekniksel aksaklıklarının önüne en iyi şekilde geçer.

Yüksek Bant Genişliği

Bant Genişliğinde limit bulundurmamaya dikkat eden NoHost, limitsiz bant genişliği ile sunucu hizmeti sunmaktadır.

%99 Uptime

Sunucularımız %99.3 Uptime ve Gecikmesiz bir deneyim sunmaktadır.

Uzaktan Kontrol

Mobil uygulama üzerinden NoHost üzerinden aldığınız sunucularınıza erişim sağlayabilirsiniz.

NoHost her adımınızda,
sizinle.

Nostavi Hosting, kuruluşundan bu yana Türkiye Bilişim sektörü'nün hızlı ve istikrarlı büyüyen, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, başladıgı günden itibaren kaliteyi ve güzel hizmeti yaşam tarzı olarak benimsemiş ve yılların verdiği deneyim ve uzmanlığa dayanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektör itibarına katkıda bulunmayı temel amaç edinmiş güvenli bir firmadır.

Bizimle Çalışın

Basit ve Güçlü ÖzelliklerimizYüksek Performans ve Kullanım Kolaylığı ile NoHost hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanın.
%99 Uptime
1GB İnternet Bağlantısı
Web Panel İmkanı Kolay Yönetim
Güçlü Altyapı
Ücretsiz Yedekleme
7/24 Canlı Destek
Yüksek Bant Genişliği
Ücretsiz SSL Sertifikası
ABD - Cermak 97.8% Türkiye - Radore 99.3% Almanya - Hetzner 99.4% Çin - neuCentrIX 80.9%

Dünyanın Her Yerindeyiz!

Sunucularımızda müşterilerimize dünyanın her yerinden sunucu deneyimini en performanslı şekilde yaşatıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular
Web Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette bir web sitesi yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların barındırılması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.
Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyerek bu seçimi yapabilirsiniz.
Bir web sitesi yayınlamak için bir domain ve bir hosting paketine ihtiyaç vardır. Bir domain satın alarak internet dünyasında yeni bir kimlik oluşturmuş olursunuz ve insanlar alan adınız ile sitenizle etkileşime geçer, hosting ise aynı anda binlerce kullanıcıya hizmet verebilen hızlı ve kesintisiz internet bağlantısına ve güç kaynağına sahip web sunuculardan sizin için ayrılmış bir alandır. Bütün site dosyalarınızı, veritabanlarınızı, resim ve videolarınızı bu alana yükleyerek sitenizi yayınlayabilirsiniz.
Bilgi Bankası