yükleniyor
img-bg

Üstün Performanslı SSD Cloud Sanal Sunucular ile kontrolü elinizde tutun.Cloud VPS

SUNUCU ÖZELLİKLERİNİ SEÇ
10GB SSD 47.00/ay Intel® E3-1270v6
  • 8 Çekirdek İşlemci
  • 16GB RAM
  • Limitsiz Trafik
  • 13 Farklı İşletim Sistemi
Para İadesi Garantisi

Sunucu vaad ettiği hızı sağlayamazsa, paranız iade!

Anında Kurulum

VPS Sunucunuz satın alım onaylandıktan saniyeler içinde kurulur.

7/24 Canlı Destek

Her türlü ihtiyacınız için 7/24 uzman canlı destek ekibimiz aktif olarak hizmet verir.

img-bg
7/24 Anında KurulumSunucu Özellikleri
1GBPS İnternet Hattı

Gelişmiş altyapımız 10 Gbit aktif uplink bağlantı üzerinden sağlanmakta olup sunucu başına 1 Gbit bağlantı hızı temin etmektedir.

Sorunsuz Donanım

Sunucunuza yerleştirilen parçaların tamamı veri merkezi standartlarında incelenmiş ve test edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadır.

Güçlü Altyapı

Nostavi sistemsel altyapısı en yüksek donanım ve teknik ile oluşturulmuş olup, tekniksel aksaklıklarının önüne en iyi şekilde geçer.

Yüksek Bant Genişliği

Bant Genişliğinde limit bulundurmamaya dikkat eden Nostavi, limitsiz bant genişliği ile sunucu hizmeti sunmaktadır.

%99 Uptime

Sunucularımız %99.3 Uptime ve Gecikmesiz bir deneyim sunmaktadır.

Uzaktan Kontrol

Mobil uygulama üzerinden Nostavi üzerinden aldığınız sunucularınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Web Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette bir web sitesi yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların barındırılması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.
Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyerek bu seçimi yapabilirsiniz.
Bir web sitesi yayınlamak için bir domain ve bir hosting paketine ihtiyaç vardır. Bir domain satın alarak internet dünyasında yeni bir kimlik oluşturmuş olursunuz ve insanlar alan adınız ile sitenizle etkileşime geçer, hosting ise aynı anda binlerce kullanıcıya hizmet verebilen hızlı ve kesintisiz internet bağlantısına ve güç kaynağına sahip web sunuculardan sizin için ayrılmış bir alandır. Bütün site dosyalarınızı, veritabanlarınızı, resim ve videolarınızı bu alana yükleyerek sitenizi yayınlayabilirsiniz.
Bilgi Bankası
ABD - Cermak 97.8% Türkiye - Radore 99.3% Almanya - Hetzner 99.4% Çin - neuCentrIX 80.9%

Dünyanın Her Yerindeyiz!

Sunucularımızda müşterilerimize dünyanın her yerinden sunucu deneyimini en performanslı şekilde yaşatıyoruz.