yükleniyor
img-bg

KURUMSAL BİLGİLERNOSTAVI HAKKIMIZDA Ana Sayfa - Hakkımızda

Partnerlerimiz

İlke edinmiş ekibimizle, yanınızdayız.

Nostavi Hosting (NoHost) olarak bizimle çalışıp, kendi tarafının en iyisi olmayı ilke edinmiş hizmetlerimizin bir kullanıcısı olan her müşterimizi sadece müşteri olarak görmüyor, her durumuzda yanınızda oluyoruz ve işiniz için bir aracı değil, bir partner oluyoruz. NoHost ekibi aynı idealler ve hedeflerle ne yaptığını bilmeye bilenmiş, sınırlarını sonuna kadar zorlayan ve her türlü değişimin içinden başarı ile sıyrılan, 7 yılı aşkın bilişim sektöründeki tecrübesi ile Türkiye Bilişim Sektöründe farklılaşan ve farklı işler yapmaya adanmış bir ekiptir.

img-bg

NoHost olarak her adımınızda,
sizinleyiz.

Nostavi Hosting, kuruluşundan bu yana Türkiye Bilişim sektörü'nün hızlı ve istikrarlı büyüyen, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, başladıgı günden itibaren kaliteyi ve güzel hizmeti yaşam tarzı olarak benimsemiş ve yılların verdiği deneyim ve uzmanlığa dayanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektör itibarına katkıda bulunmayı temel amaç edinmiş güvenli bir firmadır.

Bulunduğumuz pazara en iyi ürünleri sunabilmek için hiç durmadan çalışıyor, daima müşterilerimizin beklentilerini aşmaya çabalıyor, aynı zamanda yaptığımız her işte sorumluluğumuzun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Bizimle Çalışın

Ödüllü Destek

7/24 ihtiyaçlarınızın için hazırda bekleyen ödüllü destek ekibimizle sorunlarınıza hızlı ve tutarlı çözüm imkanından faydalanın.

Yüksek Hız

Bulunduğu lokasyonda en hızlı internet sağlayıcıları ile hizmet sunan NoHost ile ekstra ücret ödemeden en yüksek hızı elde etme imkanından faydalanın

Sistematik

Profesyonel Organizasyon şemamız sayesinde sistematik eksikler yüzünden işleriniz aksamasın, NoHost ile tüm işlerinizi sistematik bir şekilde yürütme imkanından faydalanın.

Profesyonel Çözümler

NoHost olarak yalnızca size sunduğumuz hizmetlerde en üst kaliteyi değil, aynı zamanda yaptığınız projelerde en iyi çözümleri ve fikirleri sunuyoruz, bizimle çalışın ve profesyonel çözümler imkanından faydalanın.

Ücretsiz Yedekleme

Tüm sunucularınız ve siteleriniz haftalık olarak NoHost tarafından yedeklenir ve istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanından faydalanın.

Telefon Hattı

7/12 Arama ve 7/24 WhatsApp hattımızla beraber destek işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlama imkanından faydalanın.

Partnerlik & Sponsorluk

Aklınızda bir proje var fakay hayata geçirmek için yeterli bütçeye sahip değilseniz bize ulaşın, NoHost sponsorluğunda yürütme imkanından faydalanın.

Mobil Destek

IOS/Play Store üzerinden Nostavi mobil uygulamamızı indirin, hizmetlerinize her yerden erişim imkanından faydalanın.

T.C. Resmi Bilişim Şirketi

NOHOST, NOSTAVI BILGISAYAR, YAZILIM, DONANIM VE İNTERNET HİZMETLERİ
Vergi Numarası: 1940052380
Vergi Dairesi: ZİYAPAŞA/ADANA
Adres: YURT MAH. BARIŞ MANÇO BLV. NO 55/C

how it works simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book
Güçlü Altyapı

Gelişmiş altyapımız ile 10 Gbit aktif uplink bağlantı üzerinden sağlıyoruz ve sunucu başına 1 Gbit bağlantı hızı temin ederek hızınızdan ödün vermemenizi sağlıyoruz.

7/24 Canlı Destek

Alanında uzman 7/24 ihtiyaçlarınız için çözüm üretmeye hazır destek ekibimizle beraber sizlere yardımcı oluyor, bir sorun yaşamanız durumunda en kısa sürede çözüyoruz.

Sorunsuz Donanım

Sunucunuza yerleştirilen parçaların tamamı veri merkezi standartlarında incelenmiş ve test edilmiş ekipmanlardan oluşturuyor ve teknik aksalıkları en aza indiriyoruz.

Müşterilerimiz
bizim hakkımızda neler söylüyor?