yükleniyor
img-bg

Kullanıcıların ile seni en iyi şekilde iletişim halinde tutan ses sunucuları.TEAMSPEAK SES SUNUCULARI

Ana Sayfa - Ses Sunucuları

15.0032 slot
TEAMSPEAK SUNUCUSU 3.12.0 YENI SÜRÜM

DDoS Koruması (Voxility + Firewall)

Orijinal Lisans

Ücretsiz Web Panel

Türkiye Lokasyon

HEMEN SATIN AL
25.0064 slot
TEAMSPEAK SUNUCUSU 3.12.0 YENI SÜRÜM

DDoS Koruması (Voxility + Firewall)

Orijinal Lisans

Ücretsiz Web Panel

Türkiye Lokasyon

HEMEN SATIN AL
35.00128 slot
TEAMSPEAK SUNUCUSU 3.12.0 YENI SÜRÜM

DDoS Koruması (Voxility + Firewall)

Orijinal Lisans

Ücretsiz Web Panel

Türkiye Lokasyon

HEMEN SATIN AL
img-bg

NoHost olarak her adımınızda,
sizinleyiz.

Nostavi Hosting, kuruluşundan bu yana Türkiye Bilişim sektörü'nün hızlı ve istikrarlı büyüyen, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, başladıgı günden itibaren kaliteyi ve güzel hizmeti yaşam tarzı olarak benimsemiş ve yılların verdiği deneyim ve uzmanlığa dayanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektör itibarına katkıda bulunmayı temel amaç edinmiş güvenli bir firmadır.

Bulunduğumuz pazara en iyi ürünleri sunabilmek için hiç durmadan çalışıyor, daima müşterilerimizin beklentilerini aşmaya çabalıyor, aynı zamanda yaptığımız her işte sorumluluğumuzun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Bizimle Çalışın

Ödüllü Destek

7/24 ihtiyaçlarınızın için hazırda bekleyen ödüllü destek ekibimizle sorunlarınıza hızlı ve tutarlı çözüm imkanından faydalanın.

Yüksek Hız

Bulunduğu lokasyonda en hızlı internet sağlayıcıları ile hizmet sunan NoHost ile ekstra ücret ödemeden en yüksek hızı elde etme imkanından faydalanın

Sistematik

Profesyonel Organizasyon şemamız sayesinde sistematik eksikler yüzünden işleriniz aksamasın, NoHost ile tüm işlerinizi sistematik bir şekilde yürütme imkanından faydalanın.

Profesyonel Çözümler

NoHost olarak yalnızca size sunduğumuz hizmetlerde en üst kaliteyi değil, aynı zamanda yaptığınız projelerde en iyi çözümleri ve fikirleri sunuyoruz, bizimle çalışın ve profesyonel çözümler imkanından faydalanın.

Ücretsiz Yedekleme

Tüm sunucularınız ve siteleriniz haftalık olarak NoHost tarafından yedeklenir ve istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanından faydalanın.

Telefon Hattı

7/12 Arama ve 7/24 WhatsApp hattımızla beraber destek işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlama imkanından faydalanın.

Partnerlik & Sponsorluk

Aklınızda bir proje var fakay hayata geçirmek için yeterli bütçeye sahip değilseniz bize ulaşın, NoHost sponsorluğunda yürütme imkanından faydalanın.

Mobil Destek

IOS/Play Store üzerinden Nostavi mobil uygulamamızı indirin, hizmetlerinize her yerden erişim imkanından faydalanın.

Basit ve Güçlü ÖzelliklerimizYüksek Performans ve Kullanım Kolaylığı ile NoHost hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanın.
%99 Uptime
1GB İnternet Bağlantısı
Web Panel İmkanı Kolay Yönetim
Güçlü Altyapı
Ücretsiz Yedekleme
7/24 Canlı Destek
Yüksek Bant Genişliği
Ücretsiz SSL Sertifikası
Sıkça Sorulan Sorular.
Web Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette bir web sitesi yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların barındırılması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.
Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyerek bu seçimi yapabilirsiniz.
Bir web sitesi yayınlamak için bir domain ve bir hosting paketine ihtiyaç vardır. Bir domain satın alarak internet dünyasında yeni bir kimlik oluşturmuş olursunuz ve insanlar alan adınız ile sitenizle etkileşime geçer, hosting ise aynı anda binlerce kullanıcıya hizmet verebilen hızlı ve kesintisiz internet bağlantısına ve güç kaynağına sahip web sunuculardan sizin için ayrılmış bir alandır. Bütün site dosyalarınızı, veritabanlarınızı, resim ve videolarınızı bu alana yükleyerek sitenizi yayınlayabilirsiniz.
Bilgi Bankası